Ürün Tedarik Süreci

 

  • Ürünlerimiz ortalama 10 iş günü içerisinde gönderilir. 
  • Sipariş verilen ürün döşemeli gruplardan tedarik ve üretim planına bağlı olarak 14 iş günü içerisinde kargolanır. 
  • Üretim ve tedarikte yaşanacak aksamalarda müşterimiz bilgilendirilecektir. 
  • Ürün Takım Fiyatlarında detaylarda belirtilen parça Fiyatları tekil olarak alınmak istendiğinde İmalat Etkenlerine Bağlı olarak değişebilir

Ürün Teslimat ve Kurulum Süreci

Teslimat Detayları

-Bu ürünün teslimatı Türkiye’nin 81 iline nakliye ile yapılmaktadır. Sadece kargo şirketlerinin ulaşım sağlayamadığı ilçelere teslimat yapılamamaktadır. (Örneğin: İstanbul-Adalar, Çanakkale-Bozcaada, Çanakkale-Gökçeada ilçeleri)

- Teslimatlar anlaşmalı olduğumuz Ambar ve Kargo taşıyıcıları tarafından bina kapısına kadar yapılmaktadır.

- Ev Mobilya Ürünlerinde Tüm Ege Bölgesine: İzmir,Aydın, Manisa, Denizli, Uşak, Afyon, Balıkesir,Kütahya, Muğla (İlçeleri Dahil) Ve Sahil Bölgelerine; Çeşme, Seferihisar,Gümüldür, Kuşadası, Bodrum, Marmaris ve civarına kendi flomuz ve ekibimiz ile ücretsiz taşıma ve montaj yapıyoruz. 

(NOT: Ege bölgesine teslimatlarda alışveriş büyüklüğü ve meblağı, parça ve tutarları sevkiyatın tarih ve düzenini belirlemektedir, düşük volumlü alışverişlerde ege bölgesi teslimatında montaj ve taşıma ücretsiz olmakla birlikte, yakıt ücreti: km X gidilen mesafe olarak talep edilebilir.Tekil ürünler  kargo ile gönderilebilir. Lütfen bilgi alınız.)

- İzmir ve Manisa şehiriçi teslimatları tarafımızdan ücretsiz olarak yapılmaktadır. 

- Ege Bölgesi içerisinde toplu mobilya alışverişleri nakliye ve sevkiyatları deneyimli ekibimizce yapılmaktadır. Ürün teslimatı için sadece yol,yakıt masrafı talep edilebilir.

- Alışveriş tutarı ve satın alınan ürün büyüklüğüne bağlı olarak tekil ürünler kargo ile gönderilebilir.