Showroomlarımız
Showroomlar Hakkında

Gündoğan Mobilya Mağazası, interaktif ortamlarda olduğu gibi İzmir’in kalbinde bulunan mobilya mağazalarıyla da müşterileriyle buluşuyor. Mağazalarımızda seçili ürünlerimizi inceleyebilir, deneyimli satış temsilcilerimizden fikirler alabilir ve beğendiğiniz mobilyaları anında satın alabilirsiniz. Gündoğan Mobilya Mağazaları; İzmir Yeşilova Pazaryeri Mobilya Mağazası,  İzmir Yeşilova Beko Concept Mağazası ve İdaş Mağazası ile birlikte İzmir’in gözdesi 4 mağazamız bulunmaktadır. Size en yakın mağazamıza dilediğinizde gidebilir, ev ve ofis dekorasyonu için her şeyi mobilya mağazalarımızda bulabilirsiniz. Ayrıca Online mobilya mağazası Gundoganmobilya.com'dan 7/24 sipariş verebileceğinizi de unutmayın. Gündoğan Mobilya mağazalarında her bütçeye uygun bir mobilya alternatifi mutlaka var. Gündoğan Mobilya mağazalarında oturma odası takımı, yatak odası takımı, koltuk takımı gibi büyük mobilyaları bulabileceğiniz gibi televizyon ünitesi, kitaplık, sehpa, sandalye gibi küçük mobilya seçeneklerine de ulaşabilirsiniz. Üstelik seçili ürünlerimiz için renk ve model alternatifleri de mobilya showroom'larımızda mevcut. Yeni evliler ve evini değiştirmek isteyenler için ideal mobilya alternatifleri sunan Gündoğan Mobilya, her gün mağazalarında onlarca kişinin çevresini güzelleştirecek dekorasyon çözümleri sunuyor. Siz de Gündoğan Mobilya Mağazası fırsatlarından yararlanmak için online mağazasını ve mobilya mağazalarını ziyaret ederek renk ve model alternatifleri sunan tüm mobilyaları inceleyebilir, tarzınıza en uygun mobilyaya anında ulaşabilirsiniz. Gündoğan Mobilya kalitesiyle tanışmanız için sizleri showroom mağazalarımıza bekleriz. Hayalinizdeki eve ulaşmanın yolu Gündoğan Mobilya’dan geçiyor.


Gündoğan Mobilya olarak hedefimiz sizlere zevkiniz ve ihtiyacınız doğrultusunda en iyi fikirler, şık ve işlevsel tasarımlar sunmaktır. Bu tasarım modellerimizle tanışmanız için showroomlarımıza davetlisiniz.Beko Yetkili Bayisi olarak amacımız; sizlere hayatınızı kolaylaştıracak, her zaman sizleri düşündüğünü hissettirecek teknolojiler tasarlayan Beko ürünleriyle sizleri buluşturmaktır.
İDAŞ kalitesine ,farkına ,konforuna ve tüm güzelliklerine ulaşmak isterseniz sizleri İDAŞ mağazamıza bekleriz.Size en yakın ofisimize bekleriz. Hem kahvemizi içersiniz hem de satış danışmanlarımızdan ücretsiz danışmanlık alabilir,

birlikte ihtiyacınıza en uygun seçimleri yapabilirsiniz.

 

"Çünkü İşimiz Eviniz..."