0850 850 42 35
Hakkımızda

Hakkımızda

Biz mobilya mağazasıyız yani tüm mobilyaları sizlere ulaştırmaya çalışıyoruz

Mobilya Mağazası  ve Alışveriş sektöründe 1991 yılında yerini alan Gündoğan Mobilya, Gündoğan Dayanıklı Tüketim Malları Ltd.Şti Kuruluşudur.

Gündoğan Mobilya sektöründe öncü mobilya mağazasıdır ve mobilya alanında en iyi firmalarla çalışmaktadır. İzmir'de ve Türkiye genelinde Mobilya Mağazaları ve Mobilya Mağazası denince ilk akla gelen mobilya mağazalarından biri olmaktan gurur duyuyoruz. Mobilyacılık ve perakendecilik sektörünün takip edilen firması olarak sizin için her zaman yeni mobilyaların ve ev ihtiyaçlarının tedarikçisiyiz.

 
Birçok mobilya markasını, Karabağlar mobilya mağazaları ve Kısıkköy mobilya imalathanelerimizin ustalığını evinize getiren firmamız sektöründe tanınan mobilya markalarının bayisidir .
Mobilya satışımızda müşterilerimizin şu sorularına cevap veriyoruz
izmir'de uygun fiyatlı mobilya mağazası cevap Gündoğan Mobilya,
izmir'e indirimli mobilya mı aradınız,gündoğan mobilya,
en yeni mobilya modelleri mi arayorsunuz cevap Gündoğan Mobilya
yataklı ve sandıklı salon kotuk takımı arayanlara cevap Gündoğan Mobilya
Sandıklı Baza yatak Seti Çeşitleri arayanların adresi Yine Gündoğan Mobilya

Sitemizde yer alan ürünlerin benzerlerini en kötü malzemelerle üretip yarı fiyatına satmaya çalışan ve tüketiciyi aldatmaya çalışan mobilyacıların Korkusu Gündoğan Mobilya 

Aydınlatma,avize,lambader,aplikler ve binlerce aydınlatma ürününü uygun fiyata satıyoruz.

Ofis mobilyası izmir denince biz varız ve imalattan size en modern ofis mobilyası seçeneklerini ayağınıza getiriyoruz.

Ev tekstili ürünlerinde nerdeyse yok yok.Bornoz,uyku setleri,bebek battaniyeleri,nevresim takımları,lisanslı uyku seti ve tekstil ürünlerini Denizli İmalattan tekstil satışıyla yapıyoruz.

Banyo mobilyaları, banyo lavabo setleri görün.Goccia markasının bayiliği ile banyoda kalite ve uygun fiyatla sizlere tanıtıyor ve satıyoruz.

Arabalı yatak modelleri,ucuz araba karyolalar,genç odası modellerimiz büyüleci çocuk ve genç odaları koleksiyonumuz görülmeye değer.

Mobilya dekorasyonda yeni fikirleri takip ediyoruz, mobilya modelleri ve fiyatlarında duyarlı, yüzlerce mobilya çeşidi ,beyaz mobilyalar, modern mobilya modelleri, spor kanepe çeşitleri, bebek odası mobilyası ve genç odası modellerinde modern çizgileri mobilya sevenler için hazırlıyoruz..İnegöl Mobilya Modelleri, uygun mobilya fiyat ve Düğün mobilya kampanyalarıyla toptan fiyata mobilya alma keyfi yine mobilya mağazalarımızda sizleri bekliyor.
 
Ev dekorasyon ürünleri,tablolar,led kanvas tablolar,dekoratif ürünler büyüleyici dekorasyon fikirleri bizden alışverişi kolayca yapan müşterilerimizle büyüyor.

Mobilya Mağazanız olarak, En Kapsamlı Mobilya Çeşitleri,Tüm Mobilya Modelleri, Yatak Odaları, Yemek odası, genç odası, mobilya Kampanyaları, İzmir Mobilya Mağazalarımız. Yüzlerce Mobilya Modeli, genç odası, bebek odası, kanepe, köşe koltuk çeşitleri, izmir mobilya, mobilya izmir, izmir mobilya mağazalarımızda, uygun fiyatlı mobilyalar, inegöl mobilya modelleri, karabağlar mobilya mağazaları, kısıkköy mobilya mağazaları ustalığını sizlere ulaştırıyoruz.

Bütçeye en uygun mobilya modelleri, ulaşabileceğiniz mobilya fiyatları, en uygun mobilya kampanyaları İzmir'de, en kapsamlı mobilya mağazalarından olan Gündoğan Mobilya'da sizleri bekliyor

 
Gündoğan Mobilya BEKO ve GRUNDIG ürünleri izmir Yetkili satıcısı olarak, beyaz eşya ürünleriyle mobilyalarınızı tamamlamaktadır.
Gündoğan Mobilya olarak, Ege Bölgesi'nde bulunan mağazamızla tüm Türkiye'ye hizmet veriyoruz. Güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız ve müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteli hizmet anlayışımızla haftanın 7 günü açığız.

 
Abdi İpekçi Caddesi No:278,Yeşilova Bornova,35080,İzmir merkez mağazamız,

4076 Sokak no:19,Yeşilova,35080,Bornova,İzmir'de ,mobilya mağazalarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz
 
VİZYONUMUZ
Mobilya Müşterileri tarafından en çok aranan ve beğenilen mobilya mağazalarından biri olmaktır.
MİSYONUMUZ
Müşterek çalışma anlayışımız ve örnek çabalarımızla, firmamızın karlılığını arttırmak, çalışanlarımız, müşterilerimiz, ülke ekonomisi ve toplumun kalkınma ve refahına katkıda bulunmaktır.
KALİTE ANLAYIŞIMIZ 
Mağazalarımız çalışanlarıyla birlikte müşterilerimizin tatminini sağlamak; ulusal ve uluslararası standartlarda ürün ve hizmet sunmak; böylece ülkesi, müşterileri, çalışanları ve tedarikçileri için, güvenilir, saygın ve sürekli gelişen bir kurum olmaktır.

Gündoğan Mobilya Mağazaları olarak, izmir mobilya mağazalarımız ile Ege Bölgesi'nde bulunan mağazalarmızla tüm Türkiye'ye hizmet veriyoruz. Güler yüz,kalite ve tecrübeli çalışma arkadaşlarımız ve müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteli hizmet anlayışımızla haftanın 7 günü açığız. 

Mobilya Mağazası,İndirimli Mobilyalar,inegöl mobilya modelleri,yatak odası takımları,koltuk takımları,köşe koltukları,genç odası koltukları,karabağlar mobilya ustalığı,kısıkköy mobilya mağazası,mobilya kampanyaları,kanepe ve çekyat,baza ve yatak satışı

Mobilyalar yaşam alanlarımızı zenginleştiren ve hayatımıza değer katan objelerdir.Biz gelenek ve geleceğimizi şekillendirirken müşterilerimizin isteklerini mobilya seçimlerinde en üst satıra koyduk ve mobilya takımlarının seçiminden mobilya fiyatlarının düzenlenmesine kadar müşteri memnuniyetiyle birlikte yoğurduk.Mağazalarımızdan tüm Türkiye´ye mobilyalarımızı ulaştırıyoruz.İşimiz Eviniz sloganı mobilyacı olarak bizi açıklamaya yeter belki..