Hakkımızda

Exclusive Gündoğan Kimdir?

Exclusive Gündoğan 30 yıllık tecrübesiyle mobilya sektöründe mağazacılık ve online alışveriş firması olarak faaliyet gerçekleştiren bir şirkettir. İzmir'in kalbinde bulunan showroomlarıyla ve sanal mağazası ile İzmir'den başlayıp Türkiye'de her eve girmeyi hedefliyor. Exclusive Gündoğan zevkinize ve cebinize uygun gelecek özgün duruş sergileyen ürünleriyle evinizin vazgeçilmezi olmayı hedefler.

Neden Exclusive Gündoğan'ı Tercih Etmeliyim?

Sürekli değişen dekorasyon ve moda anlayışlarına uygun , birbirinden şık ve trendleri takip eden modellerimizle evinizin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyoruz. EV KONSEPT anlayışıyla: Yatak odası, yemek odası, duvar üniteleri, TV üniteleri, oturma grupları, koltuk takımları , bunlara uygun sehpa modellerini ve daha fazlasını size en iyi şekilde sunmak için ürünlerimizi profesyonel atölyelerden tedarik ediyoruz. Sizlere İnegöl mobilya atölyelerimizin, Karabağlar ve Kısıkköy mobilya ustalıklarımızın tecrübesini sunuyoruz. Ürünlerimizi tüm Türkiye'ye ulaştırıyoruz. Ayrıca tüm Ege bölgesi'ne ücretsiz teslimat yapıyoruz. .

Ürünlerimiz Hakkında

Ürünlerimizde MDF ve SUNTALAM kullanılmaktadır.Ürünlerimiz TSE belgeli olup 2 yıl garantilidir. 25 yıllık tecrübemizle sizin için en iyisini seçiyoruz hemde toptan fiyatına...

BEKO BAYİLİĞİ

Beko Konsept Mağazamız

Bir dünya markası olan Beko'nun tüm ürünlerini Beko Konsept Mağamız 'da sizlerin hizmetine sunuyoruz. Beko avantajlarından faydalanmak için sizleri Beko mağazamıza bekliyoruz.

Mağazalarımız hakkında daha fazla bilgi almak için showroomlar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.